לרזות בשיטה ייחודית

לרזות בשיטה ייחודית ומקיפה המציעה פתרון לעודף משקל טבעי בריא ובטוח


שבע השנים האחרונות עברו במלחמה אינסופית עם המשקל העודף. בעלי טען שהכול בסדר, שזה אפילו מחמיא לי ושהוא יאהב אותי כמו שאני, אבל לאישה חשוב גם איך היא מרגישה עם עצמה. תחושה חטובה, אלגנטית, העדר צמיגים מיותרים וצלוליט – אז הכול פתאום מסתדר, ההצלחה גורפת ובכלל החיים יפים יותר.

ניסיתי את כל מה שרק יכולתי להשיג: דיאטות, כדורים, תה, תוספי תזונה שונים, אבל שום דבר לא הביא לתוצאות הרצויות. הכדורים ששרפו שומנים היו מכניסים אותי לדיכאון. ועדיין הרגשתי רעבה. הייתי מורידה 2-3 ק"ג, אבל מעלה אותם מהר מאוד חזרה.

ויום בהיר אחד, נתקלתי חברה איתה למדתי בתיכון והיא סיפרה על השיטה. הבנתי שזה הדבר שחיפשתי כל החיי.

פגשתי אותה במקרה בסופר. היא קראה לי, אני בכלל לא זיהיתי אותה. לא יכולתי אפילו לחשוד שהבחורה הרזה והצעירה הזו היא השמנמונת מהתיכון. בהתחלה בהיתי בה בשוק ואחר כך שאלתי אותה איך היא הצליחה להגיע לתוצאות המדהימות האלה. היא סיפרה שהיא הייתה לוקחת איזה מוצר טבעי – תוספי תזונה – של ספירולינה פלוס. מוצר טבעי, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות מהירות מאוד. תוך חודש היא הצליחה להשיל את הקילוגרמים העודפים.

מצד אחד זה תוספי תזונה פשוטים שבנוסף לכל מאוד בריאים. הם מכילים יוד, מגנזיום, אשלגן ועוד המון דברים חיוניים לגוף. מצד שני ספירולינה פלוס ממלאת את הקיבה בדרך עדינה כל כך שאין שום הרגשת אי נוחות מזה שאוכלים מעט.

העצה של חברתי מאוד קסמה לי ומיד רציתי לנסות. אבל אחרי שנכוויתי כל כך הרבה פעמים ממבחר תוספי תזונה וממוצרים חסרי תועלת, החלטתי שהפעם אני חוקרת את זה לעומק.

מסתבר שספירולינה פלוס אינה גורמת להתמכרות ואינה מכילה חומרים פסיכוטרופיים. תוספי תזונה של ספירולינה פלוס הינם מוצר 100% טבעי שלא מכיל חומרים משמרים או צבעי מאכל. הבסיס לאותם תוספי תזונה הוא אצות ים – פלא טבעי. האצות מכילות המון חומרים מזינים, ויטמינים מיקרו ומאקרו אלמנטים, אשר לא קיימים בצמחים יבשתיים, והם מכילים את כל החומרים המזינים והחיוניים שספגו מהאוקיאנוס.

לכן, נטילת תוספי תזונה של ספירולינה פלוס מביאים מיידית להרגשת השובע. נוסף לזה ספירולינה פלוס גורמת להגברת חילוף חומרים והגוף הופך את השומנים המיותרים לאנרגיה נחוצה לפעילות יומיומית תקינה. אתם מרזים בנוחות מלאה, ללא לחצים ודיכאונות, נטולי הרגשת הרעב המתמדת. אם תנסו להוריד 15-200 ק"ג בחודש, צפו לכישלון. ואם קרה הדבר והצלחתם להרעיב ולאנוס את הגוף שלכם, צפו לבעיות בריאות ולחזרה של כל המשקל תוך זמן קצר. כמה שהירידה במשקל מתונה יותר כך היא גם בריאה יותר וכך גם גדלים הסיכויים שהקילוגרמים לא יחזרו לעולם.

ספירולינה פלוס פועלת בשיטה אחרת לחלוטין, היא עוזרת לגוף לפנות עודפי כולסטרול ורעלים שמסייעים לצבירת שומנים מיותרים בגוף. ספירולינה פלוס עוזרת לגוף לייעל ולייצב את עבודתם של בלוטת התריס, הקיבה, הכבד, הכליות והלב. התוספי תזונה של ספירולינה פלוס עוזרים לנקות את כלי הדם ולחזק את המערכת החיסונית. לכן היא מתאימה לאלו הסובלים מסכרת, בעיות לחץ דם, בעיות עור ועוד.
בנוסף, ספירולינה פלוס מאיטה את הזדקנות התאים ומסייעת להתחדשותם.