אצת ספירולינה

אצת ספירולינה

אצת ספירולינה – הדרך הבטוחה לגוף בריא וחיוני

אצת ספירולינה כוללת רכיבים רבים העוזרים בתהליך ההתגברות על מצבי לחץ, מחלות או מתח פיזי. אצת ספירולינה עוזרת בניקיון הגוף מרעלים מזיקים ומעשירה אותו בויטמינים ומינרלים, חשובים במיוחד, שאינם קיימים במזון, אותו אנחנו אוכלים בחיי היומיום שלנו. ככזו השייכת גם היא לקבוצת תוספי מזון להרזיה

אצת ספירולינה – במה היא מסייעת

אצת ספירולינה, כאמור, מכילה רכבים טבעיים, החיוניים לתפקודו התקין של הגוף. כמו למשל, חלבון צמחי וחומצות אמינו, שומנים מהצומח ומינרלים. אצת ספירולינה, בזכותם של מרכיבים אלה מסייעת במרפא של מחלות קשות כמו סוכרת למשל. בהיותה מכילה כרום, המגביר את ייצורו הטבעי של האינסולין, מועילה במיוחד אצת ספירולינה לחולי סוכרת. אצת ספירולינה עוזרת גם בתפקודה של מערכת העצבים ההיקפית, שאיננה מתפקדת כראוי אצל חולי סוכרת רבים, הסובלים מאובדן הרגישות בגפיים. תוספי מזון טבעיים כוללים תוספים, הממלאים תפקידים חשובים במיוחד בגוף האדם. כך גם אצת ספירולינה. ספירולינה מכילה חומצות לינולאיות, חומצות שומן רוויות, המסייעות בהפחתת לחץ הדם ובהורדת הליפדים. בנוסף, מכילה אצת ספירולינה גם קארוטין, נוגד חמצון, המונע את היווצרותם של הרדיקלים החופשיים.

אצת ספירולינה – הגברת כוח החיים

אצת ספירולינה כוללת רכיבים רבים העוזרים בתהליך ההתגברות על מצבי לחץ, מחלות או מתח פיזי. אצת ספירולינה עוזרת בניקיון הגוף מרעלים מזיקים ומעשירה אותו בויטמינים ומינרלים, חשובים במיוחד, שאינם קיימים במזון, אותו אנחנו אוכלים בחיי היומיום שלנו. ככזו השייכת גם היא לקבוצת תוספי מזון להרזיה, בזכות רכיביה, מסייעת בהפחתה במשקל בזכות השובע שיוצרת בגוף, ובעקבותו הורדה משמעותית בכמות המזון הנכנסת לגוף. אצת ספירולינה, ככזו המורכבת מחומרים טבעיים בלבד, עוזרת בהגברת כוח החיים והאנרגיה בגוף. היא מאפשרת תקינותם של תהליכים שונים בגוף ומערכות חשובות בו, הנזקקים לתחזוקה שוטפת. במסגרת המזון, אותו אנו צורכים מדי יום, איננו מקבלים את כל המינרלים והוויטמינים, להם זקוק גופנו. אצת ספירולינה עוזרת לנו לקבל רכיבים חשובים אלה, הנמצאים בתוך אצת ים, טבעית. אין חשש לתופעות לוואי או השפעות כלשהן, שכן, כאמור, זהו תוסף, הכולל רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים מסוגים שונים או צבעי מאכל.